O nás

Co se v nás skrývá

  1. Domů
  2. O nás

Co se skrývá pod značkou?

Adrenaline-Zone je portál nabízející různé druhy zážitků pro jednotlivce, skupiny i rodiny s dětmi. Přestože se nazýváme „adrenalinovou zónou“ nechybí u nás ani zóna relaxační, vzdělávací či degustační. Každý si zde vybere to svoje.

Náš příběh

Celá myšlenka začala vznikat již v roce 2017. Jako nadšenci adrenalinu a netradičních zážitků jsme často navštěvovali zážitkové portály a začali tak objevovat trhliny. Mnoho věcí nám nevyhovovalo, ať už nepřehledné webové prostředí, poskytované informace či samotná komunikace s portály. Začali jsme si tedy zážitky hledat lokálně sami na vlastní pěst. A byli jsme velmi překvapeni, když jsme objevili tu a tam nadšené menší podnikatele, kteří nám dokázali poskytnout úžasný zážitek obohacený o jejich vlastní nadšení. Přišlo nám škoda, že o nich vlastně nikdo neví. Marketing byl pro ně příliš nákladná záležitost, tak klienty získávali pouze přes doporučení. Zvláštní pro nás bylo i zjištění, že někteří zkusili spolupracovat se zážitkovými portály, ale spolupráce jim nevyhovovala. A bylo jasno! Uděláme si vlastní portál. Takový, který bude pro klienty přehledný a nabídne jim něco nového. A takový, který našim partnerům bude efektivně pomáhat s marketingovými aktivitami a hledat pro ně nové cílové skupiny.

Vývoj a směr

V současné době začínáme. Nabízíme TOP zážitky, takže naše partnery si pečlivě vybíráme. Postupně chceme rozšířit nabídku na celé Česko a Slovensko. A nejen to. Už teď máme spoustu nápadů na unikátní zážitky, které bychom rádi rozjeli. Některé sami, jiné v užší spolupráci s našimi českými i zahraničními partnery. A po celou dobu v duchu našeho motta „MORE FUN, MORE LIFE“.

Ztratili jste heslo?

Registrace uživatele je zakázáno pro tuto chvíli. Obraťte se na správce webu.